Poptávka služeb

Nezávazná poptávka služeb

Jméno a příjmení*
Firma
E-mail*
TelefonPoptávka*
Zrušit Odeslat poptávku

Výše uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem vypracování nabídky dle Vámi zadaných parametrů a poskytnutí objednaného plnění. Právním základem v tomto případě je tedy zpracování údajů pro účely plnění smlouvy a plnění právních povinností zpracovatele. V případě dotazů týkajících se Vašich osobních údajů nás neváhejte kontaktovat na info@eso-uklid.cz.
Vaše poptávka byla úspěšně odeslána

Děkujeme za váš zájem o naše služby. Budeme vás kontaktovat na uvedených kontaktech v nejkratším možném termínu, nejpozději však následující pracovní den.

Zpět na web Navštivte náš facebookDomů / O společnosti Eso úklid spol. s r.o.

O společnosti Eso úklid spol. s r.o.

Eso úklid spol. s r.o. je moderní dynamicky se rozvíjející společnost specializující se na poskytování komplexních a doplňkových služeb v oblasti facility managementu. Zmíněné služby mají za cíl optimalizovat investiční náklady našich partnerů spojené se správou majetku a jejich následné zpřehlednění. Vynaložené náklady se našim klientům následně vrátí v podobě ušetřeného času, zlepšení produktivity práce i zpříjemnění pracovních podmínek, ve kterých se pohybují každý den.

Pečlivý výběr našich zaměstnanců a jejich důkladné zaškolení je nezbytné pro bezproblémové a kvalitní zajištění námi poskytovaných služeb. Před zahájením prací jsou seznámeni s rozsahem a specifikací prací, technologií prováděných prací, bezpečností práce a požární ochrannou na pracovišti. Nezbytnou součástí firemní kultury jsou firemní stejnokroje s logem firmy . V případě nemoci, dovolené apod., je zajištěn plnohodnotný zástup.

Spolehlivost, serióznost, operativnost, rychlá reakce na požadavky a připomínky zákazníka, komunikace se zákazníkem – to vše je pro nás samozřejmostí. Naším cílem je neustálé zvyšování kvality námi poskytovaných služeb a nalézání nových způsobů řešení v každé z uvedených oblastí.

S potěšením Vám zdarma vypracujeme závaznou nabídku dle Vašich potřeb a požadavků, která Vám poslouží k posouzení efektivnosti a optimalizaci Vašich finančních nákladů za nabízené služby.

Líbí se vám naše práce? Staňte se našimi fanoušky na facebooku. Děkujeme!


Související témata