Poptávka služeb

Nezávazná poptávka služeb

Jméno a příjmení*
Firma
E-mail*
TelefonPoptávka*
Zrušit Odeslat poptávku

Výše uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem vypracování nabídky dle Vámi zadaných parametrů a poskytnutí objednaného plnění. Právním základem v tomto případě je tedy zpracování údajů pro účely plnění smlouvy a plnění právních povinností zpracovatele. V případě dotazů týkajících se Vašich osobních údajů nás neváhejte kontaktovat na info@eso-uklid.cz.
Vaše poptávka byla úspěšně odeslána

Děkujeme za váš zájem o naše služby. Budeme vás kontaktovat na uvedených kontaktech v nejkratším možném termínu, nejpozději však následující pracovní den.

Zpět na web Navštivte náš facebookDomů / Čištění koberců

Čištění koberců

Čištění koberců

Jemné prachové částice představují velký problém především pro alergiky. Vdechnuté částice jsou přímým dráždidlem a navíc na sebe nabalují i další alergeny, zejména exkrementy roztočů, plísní a bakterií. Roztoči a jejich alergeny jsou nejčastějším důvodem vzniku alergií jako je astma, senná rýma a jedinou cestou jak tomu zamezit je prát koberce alespoň 1x ročně.


Čištění koberců

Extrakční čištění koberců, čalounění a sedaček svěřte profesionální firmě. Naše firma má několikaleté zkušenosti s čištěním koberců a disponuje nejvýkonnějšími profesionálními extraktory na trhu určené k čištění malých, středních a velkých ploch.


K čištění koberců a čalounění využíváme tzv. extrakční metodu. Tento způsob strojního tepování je nejosvědčenější způsob čištění mokrou cestou. Spočívá v tlakovém vstřikování čistícího prostředku do tkaniny a jeho následném odsávání do sběrné nádoby. V průběhu tohoto procesu dochází k proprání i regeneraci vláken tkaniny. Koberec i čalouněný nábytek zůstavá vlhký několik hodin. Doba je závislá na materiálu a klimatických podmínkách v místnosti. Pro rychlejší schnutí Vám můžeme poskytnout speciální ventilátor určený pro rychlejší schnutí. Extrakční metoda je vhodná k efektivnímu čištění většiny materiálů koberců i čalounění.

Doplňkovou službou k ochraně a delší funkčnosti Vašeho koberce Vám naše firma může ještě nabídnout jeho následnou impregnaci.

Impregnace je proces, který dlouhodobě chrání před vlhkostí, zašpiněním a vznikem skvrn. Ošetřená tkanina zabrání vzniku skvrn i od agresivních látek jako např. od kávy, krve, červeného vína, různých olejů, tuků, zbytků potravin nebo chemikálií. Ochrana je dlouhodobá, zpevňuje textilii proti otěru a chrání ji proti UV - záření i při proměnlivých teplotách. Ošetřené látky se mohou běžně prát ve vodě s čistícími prostředky (do pHhodnoty 9) za běžných podmínek. Po praní je nezbytné provést ještě jedno máchání. Po několika vypráních je potřebné aplikaci opakovat. Na pohled ani na omak se nedají zjistit žádné změny. Povrch zůstává zcela nelepivý a dokonale prodyšný.

Koberec - impregnace

Na obrázku vidíte ukázku ochrany koberce s využitím nanotechnologie (impregnace koberce) po rozlití červeného vína! Červené víno se nevsákne do struktury koberce, zůstává na povrchu, kde ho lze snadno odstranit ubrouskem nebo savou látkou.


Líbí se vám naše práce? Staňte se našimi fanoušky na facebooku. Děkujeme!


Související témata