Poptávka služeb

Nezávazná poptávka služeb

Jméno a příjmení*
Firma
E-mail*
TelefonPoptávka*
Zrušit Odeslat poptávku

Výše uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem vypracování nabídky dle Vámi zadaných parametrů a poskytnutí objednaného plnění. Právním základem v tomto případě je tedy zpracování údajů pro účely plnění smlouvy a plnění právních povinností zpracovatele. V případě dotazů týkajících se Vašich osobních údajů nás neváhejte kontaktovat na info@eso-uklid.cz.
Vaše poptávka byla úspěšně odeslána

Děkujeme za váš zájem o naše služby. Budeme vás kontaktovat na uvedených kontaktech v nejkratším možném termínu, nejpozději však následující pracovní den.

Zpět na web Navštivte náš facebookDomů / Čištění kůže

Čištění kůže

NEVÍTE SI RADY?

Sledujete na Vaší kožené sedací soupravě měnící se strukturu potahu? Kůže se Vám na sedačce vysouší, tvrdne a nebo je již dokonce popraskaná? Rádi byste odstranili čáry od psacích potřeb nebo zbarvení od džín? Nenašli jste zatím nikoho kdo by kvalitně vyčistil kožený interiér ve Vašem vozidle?

NABÍZÍME VÁM SNADNÉ ŘEŠENÍ!

Kůže je přirozeně krásný přírodní materiál zvířecího původu s dlouholetou životností. I přesto vyžaduje pravidelnou péči. S přibývajícími roky se vlastnosti kůže mění. Povrch kůže bledne, vysychá, praská a jinak deformuje. Všichni dobří výrobci Vám jistě potvrdí, že pravidelnou a odbornou péčí dokážete i několikanásobně prodloužit životnost koženého čalounění.

Svěřte péči o Vaše kožené čalounění profesionálům. Naše společnost Vám nabízí kompletní servis k čištění, údržbě, ochraně a renovaci kůže. Vysoce účinnými a šetrnými prostředky na bázi suché pěny dostraníme veškeré nečistoty, zbavíme kůži nepříjemných zápachů a napomůžeme uvolňování její přirozené vůně. V případě odřené, rozpraskané a nebo protržené kůže Vám jí dokážeme opravit. Na přání zákazníka můžeme kůži naimpregnovat, čímž bude její povrch chráněn před slunečním zářením, vysycháním a praskáním.

ZAJISTÍME VÁM:


Líbí se vám naše práce? Staňte se našimi fanoušky na facebooku. Děkujeme!


Související témata