Poptávka služeb

Nezávazná poptávka služeb

Jméno a příjmení*
Firma
E-mail*
TelefonPoptávka*
Zrušit Odeslat poptávku

Výše uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem vypracování nabídky dle Vámi zadaných parametrů a poskytnutí objednaného plnění. Právním základem v tomto případě je tedy zpracování údajů pro účely plnění smlouvy a plnění právních povinností zpracovatele. V případě dotazů týkajících se Vašich osobních údajů nás neváhejte kontaktovat na info@eso-uklid.cz.
Vaše poptávka byla úspěšně odeslána

Děkujeme za váš zájem o naše služby. Budeme vás kontaktovat na uvedených kontaktech v nejkratším možném termínu, nejpozději však následující pracovní den.

Zpět na web Navštivte náš facebookDomů / Mytí oken

Mytí oken

NEVÍTE SI RADY?

Máte zašpiněná okna a nevíte si rady s čištěním skleněných ploch ať už se jedná o střešní okna, zrcadla, výlohy nebo sprchové kouty? Okna se Vám špatně čistí a často nedosáhnete požadovaného výsledku v podobě dokonalého lesku? Máme pro Vás snadné řešení!

NABÍZÍME VÁM SNADNÉ ŘEŠENÍ!

Vyčistíme Vám všechny skleněné povrchy a následným nano-zušlechtěním docílíme toho, že sklo bude hladší a hydrofobní. Po nano-úpravě bude čištění velmi snadné, postačí Vám čistá voda a vytření plochy do sucha. K mytí oken přistupujeme velice šetrně, abychom nepoškodili skleněný povrch a ani malbu na stěnách. Pokud je plocha silně znečištěná, pak použijeme speciální žiletky. Profesionální mytí včetně rámu, kliček, špalet a parapetů je samozřejmostí. Pro mytí oken, která jsou těžko dostupná používáme teleskopické tyče, mobilní plošiny, pojízdná lešení či horolezeckou techniku. Zkušení zaměstnanci Vám ručí za dokonale odvedenou práci.


Líbí se vám naše práce? Staňte se našimi fanoušky na facebooku. Děkujeme!


Související témata