Poptávka služeb

Nezávazná poptávka služeb

Jméno a příjmení*
Firma
E-mail*
TelefonPoptávka*
Zrušit Odeslat poptávku

Výše uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem vypracování nabídky dle Vámi zadaných parametrů a poskytnutí objednaného plnění. Právním základem v tomto případě je tedy zpracování údajů pro účely plnění smlouvy a plnění právních povinností zpracovatele. V případě dotazů týkajících se Vašich osobních údajů nás neváhejte kontaktovat na info@eso-uklid.cz.
Vaše poptávka byla úspěšně odeslána

Děkujeme za váš zájem o naše služby. Budeme vás kontaktovat na uvedených kontaktech v nejkratším možném termínu, nejpozději však následující pracovní den.

Zpět na web Navštivte náš facebookDomů / Dezinfekce polymerem

Polymerová dezinfekce

Polymerová dezinfekce je nejen účinná dezinfekce, která dokáže z prostor odstranit až 99.9% veškerých bakterií, plísní a virů, ale zároveň dokáže ošetřené povrchy chránit před opětovným vznikem plísní, bakterií, virů a to až po dobu 21 dní.

Jedná se o novou technologii dezinfekcí prostor, která se aplikuje pomocí mlhy (aerosolu). Na povrchu vznikne tenká polymerová vrstva, která je schopna povrch chránit až po dobu několika týdnů. Polymerová dezinfekce je o proti alkoholickýcm, chlórovým či aldehydickým šetrná vůči všem povrchům. Prostředek nemá žádný zápach typický pro běžné dezinfekční prostředky a je bezbarvý. Další výhodou je rychlá aplikace. Běžně je možné prostor po aplikaci znovu používat již po 30 - 40 minutách. 

Výhody

V případě Vaše zájmu o tuto službu, nás neváhejte kontaktovat.

Líbí se vám naše práce? Staňte se našimi fanoušky na facebooku. Děkujeme!