Úklid komerčnich prostor | Eso úklid
Poptávka služeb

Nezávazná poptávka služeb

Jméno a příjmení*
Firma
E-mail*
TelefonPoptávka*
Zrušit Odeslat poptávku

Výše uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem vypracování nabídky dle Vámi zadaných parametrů a poskytnutí objednaného plnění. Právním základem v tomto případě je tedy zpracování údajů pro účely plnění smlouvy a plnění právních povinností zpracovatele. V případě dotazů týkajících se Vašich osobních údajů nás neváhejte kontaktovat na info@eso-uklid.cz.
Vaše poptávka byla úspěšně odeslána

Děkujeme za váš zájem o naše služby. Budeme vás kontaktovat na uvedených kontaktech v nejkratším možném termínu, nejpozději však následující pracovní den.

Zpět na web Navštivte náš facebookDomů / Úklid komerčních prostor

Úklid komerčních prostor

Chcete udělat na klienty pozitivní dojem? Základem je čisté prostředí, kterým vyjadřujete úctu svým klientům. Netrapte se úklidem a svěřte nám do rukou své komerční prostory. Jsme profesionální úklidová firma, která vám zaručuje vysokou kvalitu nabízených služeb za přijatelné ceny.

Čistota jako vaše i naše vizitka

Poskytujeme úklid celého vašeho objektu: prodejních prostor, kanceláří, toalety, skladu, haly a ostatních komerčních prostor. Nevynecháme ani vybavení, na kterém vystavujete své produkty pro zákazníky. Naprostou samozřejmostí je pro nás umytí a vyleštění výlohy, která je pomyslnou bránou do vašeho obchodu.

Poradíme si s jakýmkoliv povrchem

Používáme vždy takové čisticí prostředky, které jsou v souladu s povrchem nábytku nebo podlahy. Nezalekneme se žádné pokládky a poradíme si s plovoucí podlahou, dlaždicemi i kobercem. Nevynecháme jediný kout a vyčistíme také okolí radiátoru, umyjeme okna a oživíme krásu žaluzií.

Pozvěte si nás jednou nebo víckrát!

Obraťte se s důvěrou na nás! Provedeme pro vás jednorázový generální úklid a zhostíme se i pravidelného úklidu, který může probíhat v určité časové frekvenci. Záleží jen na vás, kolikrát týdně nebo měsíčně budete naše služby využívat. Klienti často kombinují generální úklid s následnými pravidelnými úklidy.

Jsme tu pro vás!

Zaujali vás naše služby a uvítali byste úklid svých komerčních prostor? Zkontaktujte nás a domluvíme se na dalším postupu. Zaměstnáváme pouze kvalifikované a zkušené zaměstnance, kteří dělají svou práci svědomitě.

Líbí se vám naše práce? Staňte se našimi fanoušky na facebooku. Děkujeme!


Související témata