Nabídka práce | Eso úklid
Poptávka služeb

Nezávazná poptávka služeb

Jméno a příjmení*
Firma
E-mail*
TelefonPoptávka*
Zrušit Odeslat poptávku

Výše uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem vypracování nabídky dle Vámi zadaných parametrů a poskytnutí objednaného plnění. Právním základem v tomto případě je tedy zpracování údajů pro účely plnění smlouvy a plnění právních povinností zpracovatele. V případě dotazů týkajících se Vašich osobních údajů nás neváhejte kontaktovat na info@eso-uklid.cz.
Vaše poptávka byla úspěšně odeslána

Děkujeme za váš zájem o naše služby. Budeme vás kontaktovat na uvedených kontaktech v nejkratším možném termínu, nejpozději však následující pracovní den.

Zpět na web Navštivte náš facebookDomů / Nabídka práce úklidu

Nabídka práce úklidu

Milujete pořádek a čisté prostředí? Jste perfekcionisty v úklidu a neusnete, dokud není domácnost uklizena podle vašich představ? Fantastické! Rádi bychom vás uvítali ve svém týmu, který se neustále rozrůstá o nové pracovníky. Přidáte se do naší „velké rodiny“?

Jaké podmínky musíte splňovat?

Co od našeho nového pracovníka požadujeme? Především pořádkumilovnost a kladný vztah k domácím pracím. Když budete také spolehliví, organizačně šikovní a zodpovědní v plnění svých povinností, chytneme vás a už nikdy nepustíme.

Co bude náplní vaší práce?

Jistě jste správně pochopili, že se jedná o úklid. I když se to na první pohled nezdá, čeká vás rozmanitá práce. Každý klient si přeje něco jiného a od jeho požadavků se odvíjí výčet úkolů, které budete mít na svých bedrech. Nemusíte se obávat, že byste něco nezvládli, neboť přihlížíme k vašim schopnostem a zkušenostem. Čeká vás například vytírání, vysávání, stírání prachu, umývání oken a žaluzií, čištění nábytku a z těch větších úkolů čištění výloh nebo úklid výrobních hal.

Pojďme se dohodnout!

Říkáte si, že tohle je přesně ta práce, která by vás bavila a naplňovala? Budeme nesmírně rádi, když nás zkontaktujete a zašlete svůj životopis. Osobní setkání následně napoví, zda jste těmi pravými kandidáty. Pokud se dohodneme, můžete k nám okamžitě nastoupit a zaučit se v úklidu. Těšíme se na vás!

Líbí se vám naše práce? Staňte se našimi fanoušky na facebooku. Děkujeme!


Související témata