Poptávka služeb

Nezávazná poptávka služeb

Jméno a příjmení*
Firma
E-mail*
TelefonPoptávka*
Zrušit Odeslat poptávku

Výše uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem vypracování nabídky dle Vámi zadaných parametrů a poskytnutí objednaného plnění. Právním základem v tomto případě je tedy zpracování údajů pro účely plnění smlouvy a plnění právních povinností zpracovatele. V případě dotazů týkajících se Vašich osobních údajů nás neváhejte kontaktovat na info@eso-uklid.cz.
Vaše poptávka byla úspěšně odeslána

Děkujeme za váš zájem o naše služby. Budeme vás kontaktovat na uvedených kontaktech v nejkratším možném termínu, nejpozději však následující pracovní den.

Zpět na web Navštivte náš facebookDomů / Čištění vertikálních žaluzií

Čištění vertikálních žaluzií

NEVÍTE SI RADY?

Jsou Vaše okenní žaluzie zaprášené a nebo vyšisované sluncem? Kouří se u Vás doma a máte žaluzie zežloutlé? Máte přetrhané řetízky, ramínka, ulomená očka u závažíček a nebo je máte jinak poškozené? Obraťte se na nás!

NABÍZÍME VÁM SNADNÉ ŘEŠENÍ!

Žaluzie jsou jako záclony. I na nich se usazuje prach a nečistoty. Nechali byste Vaše záclony více než rok bez vyprání?

Ve specializované čistírně vybavené nejúčinější zahraniční technologií a jediné svého druhu v Čechách Vám vertikální žaluzie vyčistíme. Po několikaleté praxi doporučujeme právě tento způsob čištění, který je oproti ostatním způsobům šetrnější k materiálům, má vyšší účinnost a nijak neomezuje zákazníka. Naši pracovníci žaluzie odmontují, odvezou, vyperou a popřípadě je mohou i zrekonstruovat. Po vyprání a usušení je zavezou zpět k zákazníkovi a žaluzie pověsí.


Líbí se vám naše práce? Staňte se našimi fanoušky na facebooku. Děkujeme!


Související témata