Poptávka služeb

Nezávazná poptávka služeb

Jméno a příjmení*
Firma
E-mail*
TelefonPoptávka*
Zrušit Odeslat poptávku

Výše uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem vypracování nabídky dle Vámi zadaných parametrů a poskytnutí objednaného plnění. Právním základem v tomto případě je tedy zpracování údajů pro účely plnění smlouvy a plnění právních povinností zpracovatele. V případě dotazů týkajících se Vašich osobních údajů nás neváhejte kontaktovat na info@eso-uklid.cz.
Vaše poptávka byla úspěšně odeslána

Děkujeme za váš zájem o naše služby. Budeme vás kontaktovat na uvedených kontaktech v nejkratším možném termínu, nejpozději však následující pracovní den.

Zpět na web Navštivte náš facebookDomů / Dezinfekce ozonem

Dezinfekce ozonem

V odvětví dezinfekce naše firma disponuje velmi účinnou technologií, a to technologii dezinfekce prostor ozonem. Díky vysoce výkonnému generátoru ozonu jsme schopni velmi efektivně a účinně dezinfikovat malé, ale i velké prostory.

Co je to Ozon a jak funguje?

Ozon je doposud jeden z nejúčinnějších dezinfekčních prostředků, který se využívá například ke sterilizaci pokojů v nemocnici, či dezinfekci klimatizací a prostředků hromadné dopravy. Působením ozonu neodolají žádné plísně, bakterie, viry, houby či alergeny. Ozon perfektně čistí vzduch a zároveň ho zbavuje veškerých pachů jako například zápach z cigaret.

Výhody dezinfekce ozonem

Největší výhodou ozonu fakt, že ozon je plyn, který se dokáže dostat i do útrob prodyšných materiálů a dokáže například vydezinfikovat velmi účinně postelovou matraci. Ozon je dvouatomový kyslík, který je na zemi nestabilní a rozkládá se samovolně zpět na dvouatomový kyslík. Po rozpadu ozonu jsou veškeré materiály a danný prostor zcela nezávadný na lidský organismus.

Kde se dá ozon využít?

Ozon lze použít téměř všude bez jakéhokoliv omezení. V místnostech nesmí být jen žádné osoby, zvířata a rostliny. Ozon nejčastěji používáme k dezinfekci kanceláří, hotelových pokojů, mateřských školek, osobních automobilů či potravinářských skladů. Ozon je ideální volbou všude, kde se nedají dobře dezinfikovat veškeré potřebné povrchy. K ozonu máme speciální vak, který lze použít k dezinfekci a dezodoraci matrací, polštářů, pratelných peřin či sportovního vybavení.

Rizika

Ozon je po jeho rozpadu zcela nezávadný. Zpravidla platí, že potřebná doba k rozpadu ozonu je dvojnásobný čas času dezinfekce. Máme li místnost která se dezinfikuje 1h, tak po uplynutí jedné hodiny by neměla být obyvatelná po další 2h.


Líbí se vám naše práce? Staňte se našimi fanoušky na facebooku. Děkujeme!


Související témata